YAMAHA R25 Anahtarlık

9 İnceleme|İncelemeleri Gör

 19,99

Stok kodu: MTAR25 Kategoriler: , Etiketler:

Yamaha Motosiklet Anahtarlık

Anahtarınız Montunuzun Cebinde Olsa Bile Yapısından Dolayı Eldiveninizle Çıkarabilirsiniz.

Birinci Sınıf PVC’den Üretildiği İçin %100 Esnektir ve Motosikletinize Zarar Vermez.

Çeşitli Hava Koşullarına Karşı Dayanıklıdır.

3 Boyutlu Olarak Direkt Üretilmiştir.

YAMAHA R25 Anahtarlık için 9 inceleme

 1. blank

  Ahmet Eken

  Açıklamada yazan eldivenle bile kolay kullanım lafını anlamamıştım 🙂 Şimdi eldivenlerim takılı olduğu zaman anahtarı montumun cebinden çıkarmak istediğimde eldivenlerimi çıkarmak zorunda kalmıyorum. Bunun yanı sıra görsellik zaten efsane.

 2. blank

  Mehmet Genç

  İzmir’de 14 kişilik R25 grubumuzun tümüne 2. kez aldık. Anahtarlıkta fazla olan bir şeyi kesip atınca her şey harika oldu 🙂 Tabi ki “plakalık”

  blank

 3. blank

  Emrah

  Sitenizi motorisk.net üzerinde reklamınızı görerek keşfettim. Gerek canlı destek konuşması gerek siparişin her aşamasında mail olarak bilgilendirmeniz çok hoşuma gitti. Anahtarlığa gelecek olursak çooooooookk beğendim. Kimse motorumu, kaskımı sormazken anahtarlığı soran çok oluyor 🙂

  blank

 4. blank

  Berke Aydın

  Böylesine basit ve ucuz bir aksesuarın motosikletime bu kadar çok yakışacağını düşünmemiştim. Bence her R25 sahibinin alması gereken bir ürün.

 5. blank

  Cemil Alp

  Keşke eski kasa R25’de üretilmiş olsaydı. Anahtarlığa bayıldım.

  blank

 6. blank

  Muro

  Arada motorisk.net olmasa güvenip almazdım diyecektim ki millet almış ve bazı piskopatlar plakalık iptali bile yapmış. İnsan gerçekten hayret ediyor. Hem montumun fermuar kısmına hem de anahtarıma taktım. Artık eldivenimi çıkarmadan da ceplerimden bir şeyler alabiliyorum. Çok teşekkür ederim.

  Not: Mont fermuarına takıp benim gibi işini pratikleştirmek isteyen arkadaşlar, halka kısmındaki demiri biraz daha fazla sıkın ki zincir aradan çıkmasın. En başta bende çıktı koptu sandım ama baya sağlam yapılmış halka kısmı.

  blank

 7. blank

  Yağız

  Aldım ama eski kasa R25 sahibiyim. Bence eski kasanın da olması gerekiyordu. Yakışmadı mı? yakıştı tabi ama insan yine de kendi motosikletine ait olsun istiyor 🙂

 8. blank

  Arda Taş

  Kargo çok hızlıydı. Anahtarlık beklediğimden daha sağlam ve daha güzel çıktı.

 9. blank

  BAHADIR

  Yorumlara bakarak 3 adet sipariş vermeye karar verdim. Gerçekten 1 veya 2 adet az olsa az olan şeyler vardır ya. İşte bu tam o.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yukarıdan Dosya Seç butonuna tıklayarak incelemenize görsel ekleyebilirsiniz.
Sadece şu dosya türleri geçerlidir: Fotoğraf