Motosiklet ve motosiklet sürücüleri için basit ama benzersiz ürünleri üretmek ve tedarik etme amacı ile 2019 yılında kurulduk. MiniklerAVM adı altında hizmet vermeye devam ederek benzersiz ürünlerimizi sizlere sunmaya devam ediyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

3 Boyutlu Motosiklet Anahtarlıkları 

Görünüm güzelliğinin yanı sıra, yapısından dolayı anahtarınız montunuzun cebinde olsa dahi eldiveninizle çıkarabilmenize olanak sağlayan ürünlerimizden biridir. Normal anahtarlıklar ile bu durum çok mümkün değildir. Gerek en, gerek boy olarak motosiklet montlarının, tulumların ve pantolonların cep kısımları düşünülerek tasarlanmıştır. En çok beğenilen ürünümüzdür.

Motosiklet Ekran Koruyucuları 

Motosikletinizin ekran/kadran kısmını çizilmelere karşı korumak adına ürettiğimiz ürünlerimizden biridir.

Motosiklet Kilitleri 

Motosiklet hırsızlıklarının çoğu gece park halinde değil gündüz kısa süreli park hallerinde yapılıyor. Motosikletinizi bir yere bıraktığınızda onu koruyan tek şey direksiyon kilididir. Bu durumları düşünerek taşıma ve kullanımı kolaylığı sağlaması adına ürettiğimiz/tedarik ettiğimiz ürünlerimizden biridir. Bu ürünlerimizin ağırlığı ürüne göre 110 gram ve 450 gram arasında değişiklik göstermektedir. Tüm bunlara ek olarak motosikletlerin sele kısmındaki bagaja da çok kolay bir şekilde sığmaktadır.

Tank Pad Çeşitleri